Galeria

  Domy z Bali to prawdziwy hit ostatnich lat i takie konstrukcje, które budzą coraz większe zainteresowanie. Okazuje się, że z takimi konstrukcjami można się coraz częściej spotkać w różnych regionach polski, nie tylko na południu a co ważne nie są już to wyłącznie domy turystyczne, ale przede wszystkim konstrukcje o całorocznym charakterze.

Wyjątkowe domy z bali

Wyjątkowa propozycja domu z bali, świetnie wyglądającego i łatwego w budowie. Charakter całoroczny sprawia, że będziecie

czuli się tutaj doskonale. Do waszej dyspozycji reprezentacyjny dół oraz dodatkowo poddasze użytkowe, gdzie będzie można przygotować sobie komfortowe miejsca sypialniane. Wszystko wykończone dachem dwuspadowym oraz balustradami ozdobnymi z drewna. Dom do zamieszkania już w ciągu roku od początku budowy.

Niezwykły domek z bali, który będzie pasował idealnie na niewielką działkę. Powierzchnia zabudowy nie będzie zbyt duża, dlatego bez problemu dopasujecie go do swojej działki. Technika budowy gwarantuje solidną izolację, dlatego dom może mieć charakter całoroczny. Instalacje rozprowadzony w bezpieczny, ale praktyczny sposób, dlatego nie musicie obawiać się, że gniazdko w pomieszczeniach będzie tylko w jednym punkcie. Do użytku również komfortowe poddasze użytkowe, dlatego miejsca Wam nie braknie.

To prawdziwa rezydencja z bali, która rzeczywiście wprawi Was w zachwyt. Dom z dwuspadowym dachem w pełni przygotowany z drewna z uzupełnieniem bocznym o komfortowy garaż. Wszystko przygotowane starannie, dlatego bez wątpienia będziecie z tej konstrukcji zadowoleni i będziecie czuli się tam komfortowo. To wyjątkowy dom, ponieważ powierzchnia zabudowy jest spora, ale tym samym w domu macie masę dostępnej przestrzeni, a obok również wyjście na doskonale usytuowany taras dla rodzinnych spotkań.

Domki z bali to rzeczywiście zawsze komfortowe rozwiązanie dla przygotowania domków letniskowych, dlatego ta propozycja będzie w stanie spełnić wasze oczekiwania. W domu udało się wygospodarować dwie kondygnacje a przed domkiem macie również niewielką werandę idealną do przygotowania wspólnego grilla rodzinnego na łonie natury. Perfekcyjne miejsce wypoczynkowe dla całej rodziny.